Президент Бразилії вилаяв Ґрету Тунберґ, активістка відреагувала в соцмережах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захисниця екології додала образливу характеристику від політика до свого "послужного списку".

Президент Бразилії Жаїр Болсонару критично відгукнувся про 16-річну екоактивістку зі Швеції Ґрету Тунберґ. Про це повідомляє Громадське із посиланням на The Guardian.

Тунберґ написала у твітері повідомлення на захист корінного населення Амазонії. Вона заявила, що місцевих жителів "в буквальному сенсі вбивають за намагання захистити ліси від незаконних вирубок", тим часом як "світ про це ганебно мовчить".

Твіт шведки оприлюднила низка ЗМІ, після чого його прокоментував президент Бразилії. "Дивовижно, як багато місця на шпальтах відводять цій паскудниці", - заявив він. В оригіналі було вжите португальське слова pirralha, яке також можна перекласти як "поріддя" та "невиховане дівчисько".

Таке різке висловлювання Болсонару не пройшло повз увагу самої Тунберґ – вона змінила інформацію у своєму профілі у твітері. Тепер там у "біографії" активістки можна прочитати те саме слово pirralha, яке вжив президент Бразилії.

Профіль Грети Тунберг після слів президента Бразилії

Раніше повідомлялося, що британська мережа книгарень Waterstones назвала шведську активістку авторкою 2019 року. "Виступи Ґрети Тунберґ були натхненням для мільйонів, і тепер вони зібрані в новому виданні "Ніхто не занадто малий, щоб щось змінити", що потужно ілюструє цю чудову історію", - заявила директорка компанії Кейт Макхейл.

Відео Екоактивістка Ґрета Тунберг перетнула Атлантичний океан на катамарані

Вона висадилася на європейському континенті. У португальську столицю Лісабон вона прибула зі США. Подорож тривала три тижні. Вона збирається взяти участь в кліматичній конференції в Іспанії. До Мадрида дівчина поїде потягом. Ґрета відмовляється літати на літаках, бо, на її думку, вони шкодять навколишньому середовищу.  

Екоактивістка Ґрета Тунберг перетнула Атлантичний океан на катамарані

Залиште свій коментар

Вибір редакції