Псевдовибори на окупованому Донбасі обговорили в Раді Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Комітет міністрів засудив проведення фейкових виборів.

Під час засідання Ради Комітету міністрів Ради Європи 14 листопада у Стразбурзі обговорили проведення Росією "виборів" на території окупованого Донбасу.

Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Постпред розповів, що міністри Ради Європи підтримують Україну та не визнають псевдовибори в "Л/ДНР".

"На доручення президента Петра Порошенка ми ініціювали і сьогодні провели обговорення фейкових виборів на окупованому Донбасі під час засідання Комітету міністрів Ради Європи. Повне невизнання цього грубого порушення Мінських домовленостей державами-членами. Підтримка України. Самотність Росії", - написав він.

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулися організовані Росією незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів. За результатами цих "виборів" прогнозовано перемогли ставленики Москви – Денис Пушилін та Леонід Пасічник. 

Служба безпеки України проінформувала, що заради створення видимості високої явки, на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування, а також виборцям роздавали безкоштовне поповнення рахунку місцевого мобільного оператора.

Про невизнання так званих виборів в ОРДЛО заявили у Польщі, закликавши країни Євросоюзу впровадити додаткові санкції і заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за їхню організацію. 19 листопада міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять це питання

ВідеоУкраїна просить ЄС про законне покарання для організаторів псевдовиборів на окупованих територіях

До санкцій через Twitter закликав посол України в ЄС Микола Точицький. Вже є реакція Брюсселя на дії Росії в Донецьку та Луганську. Заява оприлюднена у вихідний день. 

Україна просить ЄС про законне покарання для організаторів псевдовиборів на окупованих територіях

Залиште свій коментар

Вибір редакції