Путін не такий вже й дурний – Обама

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський лідер також визнав, що США не готові до війни з Росією через Україну.

Президент США Барак Обама зізнався, що не вважає свого російського колегу Володимира Путіна дурним, незважаючи на всі його рішення. Про це глава Білого дому розповів в інтерв'ю журналу The Atlantic, яке було опубліковано у четвер, 10 березня.

Як зазначив Обама, Путін дуже зацікавлений в тому, щоб виглядати рівноправним партнером США.

"Він украй зацікавлений в тому, щоб бути рівним нам і працювати з нами, оскільки він не повний дурень. Він розуміє, що позиції Росії у світі суттєво похитнулися. Один лише факт вторгнення в Крим або спроби підтримати режим Асада раптово не повернуть його в гру", - зізнався глава Білого дому.

Обама також зазначив, що всі його зустрічі з Путіним відбувалися в діловому ключі, а сам російський президент на них був підкреслено ввічливим і дуже відвертим. "Мені ніколи не доводиться чекати його за дві години, як деяким іншим хлопцям", – зазначив Обама.

Президент США також дав зрозуміти, що його країна не готова починати повномасштабну війну через Україну. При цьому Обама підкреслив, що він завжди був "реалістом" у своїй позиції по Україні.

Відео Президент США Барак Обама подовжив санкції проти Росії

"Думка про те, що Росія певною мірою посилила зараз свої позиції, після Сирії або України, порівняно з тими, які у неї були до вторгнення в Україну і відправки військ до Сирії, фундаментально суперечить природі влади в міжнародній політиці в світі. Справжня влада означає, що ти можеш отримати бажане без застосування сили", - пояснив Обама.

При цьому глава Білого дому підкреслив, що Росія завжди буде загрозою для України.

"Факт в тому, що Україна, яка не є членом НАТО, буде вразлива для російського військового домінування незалежно від того, що ми будемо робити", - сказав він.

Нагадаємо, на початку березня Обама подовжив дію санкцій проти РФ. Мова йде про пакет заходів, введених через події в Криму в березні 2014 року. 

Відео Барак Обама назвав умови миру у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції