Путін обіцяє "дзеркальну відповідь" США на поставку ракет до країн Європи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський лідер натякнув на можливу "гонку озброєнь".

Президент Росії Володимир Путін пригрозив США "дзеркальною відповіддю", якщо Сполучені Штати розпочнуть поставку своїх ракет до Європи.

Про це російський президент сказав на підсумковій прес-конференції з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте у середу, 24 жовтня, у Москві.

"Якщо США вийдуть з договору [про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (РСМД)], найголовніше питання, що вони будуть робити з ракетами, які з'являються. Якщо вони будуть поставлені в Європу, ми природно відповімо дзеркально. Європейські країни, які погодяться з цим, повинні розуміти, що вони ставлять свою власну територію під загрозу можливого удару у відповідь. Це очевидні речі", - заявив Путін.

Він додав, що Росія здатна відповісти США, і це буде "швидко та ефективно".

Конгрес США, за словами Путіна, вже включив витрати на проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт щодо ракет середньої і малої дальності, що означає, що рішення (при вихід з договору) вже ухвалено. "Якщо проводяться НДДКР - це означає, що буде зроблений наступний крок. Бюджет ухвалений вже", - зазначив Путін.

Російський президент додав, що вихід США з різних договорів буде означати, що не залишиться ніяких обмежень у зростанні озброєнь. "Ось тоді ситуація буде вкрай небезпечною, якщо не залишається нічого, окрім гонки озброєнь", - наголосив він.

Путін додав, що сподівається на обговорення цього питання з Трампом під час зустрічі у Парижі 11 листопада.

Нагадаємо, що 20 жовтня Президент США Дональд Трамп підтвердив, що Штати виходять з договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД). 

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков вважає, що вихід США з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності спровокує гонку озброєнь між країнами.

Раніше повідомлялось, що на думку Вашингтона, заяви президента РФ Володимира Путіна про розробки новітніх ракетно-ядерних систем свідчать про порушення Росією договору про скорочення ракет середньої та малої дальності (РСМД). Деякі оголошені Путіним розробки стали новою інформацією для американської сторони, за іншими велося спостереження протягом певного часу.

ВідеоТрамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу

Дональд Трамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу. Президент Сполучених штатів заявив, його країна планує за допомогою такого арсеналу чинити тиск на Пекін та Москву. Глава Білого дому також наголосив, на його думку, Росія порушує підписану у 1987 році угоду про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності. 

Трамп погрожує Китаю та Росії нарощуванням ядерного потенціалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції