Путін створює партію "Росія без корупції"

Дата публікації
Перегляди
3179
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін створює партію "Росія без корупції"

Фото: Associated Press

З'їзд щодо затвердження керівництва і програми партії заплановано на 15 грудня.

Двоюрідний племінник російського президента Володимира Путіна, підприємець Роман Путін, планує створити нову партію "Росія без корупції".

Про це з посиланням на керівницю інформаційного блоку організаційного комітету партії Дарину Чельцову пише Інтерфакс-Росія. 

За її словами, на посаду голови партії претендує кілька кандидатів, серед яких і Роман Путін.

З'їзд щодо затвердження керівництва і програми партії заплановано на 15 грудня. Участь у з'їзді візьмуть делегати з 53 регіонів Росії — це дві людини від кожного регіону. Всього має бути 106 делегатів. Наразі назва партії "Росія без корупції" є робочою. Точну назва нової політичної сили, а також її статут і символіку визначені під час відкритого голосування делегатів на з'їзді. 

Чельцова зауважила, що партія планує подати документи до російського Мін'юсту для реєстрації відразу після проведення з'їзду.

За словами Дарини Чельцової, Роман Путін не планує оскаржити рішення Верховного суду Росії щодо ліквідації політичної партії "Народ проти корупції". "Роман Ігорович був головою, але основні функції виконував Григорій Григорович Анісімов. У зв'язку з його смертю, не знаю, може бути, хтось із його заступників буде оскаржити. Роман Ігорович оскаржити нічого не планує", — сказала вона. 

Як повідомлялося, партія Володимира Путіна "Єдина Росія" зробила колишнього командира "Беркута" депутатом Ради Федерації в Росії. В анексованому Росією Севастополі 29 жовтня обрали представником "міських Законодавчих зборів" колишнього командира спецпідрозділу "Беркут", який розстрілював людей під час Революції Гідності, Сергія Колбіна. 

Повʼязані теми:

Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
3179
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація