Путін вирішив збільшити пенсійний вік для чиновників РФ

Так, через 15 років російські чиновники-жінки зможуть виходити на пенсію у 63, а чоловіки - у 65 

У Росії чиновникам підвищили пенсійний вік. Відповідний закон "Про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації в частині збільшення пенсійного віку окремим категоріям громадян" підписав президент РФ Володимир Путін, пише "Slon.ru".

Згідно із документом, з наступного року, вік чиновників, який дозволяє отримувати страхову пенсію із старості, буде збільшуватись щороку на 6 місяців.

Таким чином за словами спікера Держдуми Сергія Норишкіна, до 2032 року пенсійний вік жінок-чиновниць становитиме 63 роки, а для чоловіків – 65 років.

Наразі, у Росії чоловіки можуть виходити на пенсію у віці 60 років, а жінки – 55 років.

Нагадаємо, через підвищення прожиткового мінімуму збільшилися пенсії у 82% українських пенсіонерів. Так, 2,2 млн пенсіонерів не отримали підвищення виплат, оскільки їх пенсії вищі за рівень мінімальної пенсії, і не містять у розрахунку складових, які залежать від показника прожиткового мінімуму.

Мінімальну пенсію за віком, яка була підвищена напряму, отримують 6,5 млн пенсіонерів. До категорії пенсіонерів, які отримують пенсії вище за мінімальну, але все одно отримають підвищені виплати з 1 травня, належать інваліди війни та учасники бойових дій (122,5 тис. осіб), ліквідатори аварії на ЧАЕС (8,1 тис. осіб), шахтарі (118,8 тис. осіб) та ін.

тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: