Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін заявив, що "фабрика тролів" - особиста справа Пригожина

Він наголосив, що російська держава не має до цього ніякого відношення.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія як держава не має ніякого стосунку до "фабрики тролів", а звинувачення на адресу російського мільярдера Євгена Пригожина назвав смішними.

Про це він розповів в інтерв'ю австрійському телеканалу ORF, текст якого опублікувала прес-служба Кремля.

Путін пояснив, що потрібно відокремлювати діяльність російської держави і її громадян.

"Ви дійсно думаєте, що людина, яка займається ресторанним бізнесом, маючи навіть якісь хакерські можливості, маючи якусь приватну фірму в цій сфері - я навіть не знаю, чим він займається, - з цих позицій може вплинути на вибори в Сполучених Штатах або в якійсь європейській країні?", - зауважив Путін.

"Як же низько впало все, що відбувається в інформаційній та політичній сфері в країнах об'єднаного Заходу, якщо ресторатор з Росії може вплинути на вибори в якійсь з європейських країн або в Сполучених Штатах! Це не смішно?", - додав він.

Тоді ведучий уточнив, що Пригожин займається не тільки ресторанами, у нього багато фірм, які уклали договори з Міністерством оборони і отримують багато держзамовлень, але при цьому мільйони доларів він витрачає на "фабрику тролів". Він запитав навіщо це потрібно рестораторові?

"Запитайте у нього. Російська держава не має до цього ніякого відношення", - відповів Путін.

Президент РФ в якості нібито аналогічного прикладу завив, що відомий американський інвестор Джордж Сорос "втручається в усі справи в усьому світі".

«Це особиста справа пана Прігожина", - резюмував Путін.

ВідеоFacebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Сторінки російська агенція використовувала, аби впливати на користувачів у США, Європі та самій Росії. Про це повідомив Марк Цукерберг. Зокрема зазначив, боти скористалися соцмережею для політичного впливу на російськомовних користувачів в Україні та інших країнах-сусідах РФ.

Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Нагадаємо, у США ввели санкції проти "кухаря Путіна" Пригожина та "фабрики тролів". Загалом к списку - 12 осіб, яких пов'язують з роботою Агентства інтернет-досліджень, відомого як "фабрика тролів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції