Радник Путіна Лесін перед смертю пішов у запій - друг

У екс-міністра друку РФ і раніше бували збої, під час яких він завдавав собі травми.

Колишній радник Путіна і екс-міністр друку РФ Михайло Лесін перед смертю пішов у запій.

Про це в інтерв'ю "Коммерсанту" розповів друг загиблого, генеральний директор групи Vi Сергій Васильєв.

"У Міші були зриви, пов'язані з алкоголем. Це сталося і там. З ним були його старі друзі, я їх знаю, вони давно живуть в Америці. Вони намагалися його зупинити, тоді він вночі пішов з готелю, де вони жили поряд, подібне і раніше бувало, заселився, як я розумію, в перший ліпший, де все і сталося", - розповів він.

За словами Васильєва, Михайло Лесін перед смертю заселився в готель Dupont, був нетверезий, вранці сходив у магазин і повернувся звідти зі спиртним. Увечері наступного дня до нього в номер зайшов співробітник служби безпеки готелю, щоб "відвідати постояльця, який не виходив із номера".

"Він виявив Михайла на підлозі, сплячого, в нетверезому стані, спробував перекласти його на ліжко, той пручався, і співробітник безпеки пішов, щоб "залишити постояльця в спокої", - розповів Сергій Васильєв.

Друг Лесіна не розуміє, чому працівник не викликав лікарів або поліцію. Наступного ранку екс-міністра друку знайшли прибиральниці – він лежав на тому ж місці, але вже був мертвий.

Сергій Васильєв також зазначає, що у Лесіна і раніше були збої, пов'язані з алкоголем. І під час цих збоїв бувало, що він падав і мимоволі завдавав собі травми, у тому числі і досить важкі.

Радник Путіна Михайло Лесін загинув від травм, завданих тупим предметом

Такого висновку дійшли американські судмедексперти. На тілі росіянина знайшли такі травми голови, шиї, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок. Однак, експерти наголошують - характер смерті радника Путіна поки невідомий, наразі триває розслідування, даних про яке вимагають у Москві. Лесін був міністром у справах преси, а згодом очолював холдинг "Газпром-Медіа". Крім того, саме йому належить ідея створення пропагандистського каналу "Раша Тудей". 

Нагадаємо, тіло Михайла Лесіна знайшли в номері готелю "Dupont" в районі Дюпон Сьоркл у Вашингтоні в листопаді 2015 року. Цей район — центр світової ЛГБТ-спільноти.

Американські судово-медичні експерти з'ясували, що Лесін помер від тупої травми голови. Крім того, на його тілі були виявлені тупі травми шиї, тулуба, рук і ніг.

Лесін був міністром у справах друку, а згодом очолював холдинг "Газпром-Медіа". Крім того, саме йому належить ідея створення пропагандистського каналу "Russia Today".

Є інформація, що в Сполучених Штатах у нього був маєток за 28 мільйонів доларів - і один з сенаторів просив Міністерство юстиції РФ перевірити, звідки у колишнього держслужбовця такі гроші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: