Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Різдвяний Нью-Йорк: перевірка сумок у храмах і борщ на Мангеттені

Різдвяний Нью-Йорк: перевірка сумок у храмах і борщ на Мангеттені

У США святкують, але й не забувають про безпеку.

Різдво в Сполучених Штатах – найголовніше свято року. За два тижні вулиці Нью-Йорка перетворюються на справжню голівудську декорацію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заїхати сюди чи виїхати в святкові дні – нелегко, бо для десятків тисяч туристів немає кращого місця, де відсвяткувати. Центральний собор святого Патріка готується до урочистої служби – там перевіряють сумки. Це роблять з огляду на загрози терактів навіть у церквах. Поліцейські машини чергують ледь не в кожному кварталі, пішохідні майданчики перегороджені брилами, разом з людьми спокій охороняють собаки.

Відео За два тижні до нового року вулиці Нью-Йорка перетворюють на справжні голлівудські декорації

У Нью-Йорку готуються відзначати найголовніше свято року. Місцевих та туристів ваблять яскраві вітрини, різдвяні ринки та зимові розваги у центрі міста. Про останні передріздвяні приготування в Сполучених Штатах - у сюжеті ТСН.

За два тижні до нового року вулиці Нью-Йорка перетворюють на справжні голлівудські декорації

Різдвяні ринки – окраса кожного міста. Там можна придбати подарунки ручної роботи чи просто добре попоїсти. На одному з Манхеттенських ринків знайшовся нью-йоркський український ресторан – він працює там більше 60 років! У меню пропонує пироги, деруни, супи, борщ – і все надзвичайно смачно.

За десертом слід іти до Браянт-парку, де найбільша черга саме біля бельгійських вафель. Кількість калорій у них – таємниця. А якщо є зайві, то їх можна одразу ж вигнати поряд на ковзанках. На кригу безстрашно виходять і діти, яким видають сніговичків на допомогу, і пенсіонери.

Як повідомлялося, попри урядовий "шатдаун" у США, тобто тимчасове припинення роботи низки державних установ, американські військові не скасують відстеження пересування Санта-Клауса, за яким зможуть спостерігати діти і дорослі з усього світу. Вдень стало відомо, що Санта-Клаус розпочав щорічну подорож. Чарівний дідусь виїхав зі своєї штаб-квартири у Фінляндії, щоб привезти подарунки дітям з усього світу.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції