Росія перекидає "Іскандери", БТР і солдат у Білорусь

Росія перекидає "Іскандери", БТР і солдат у Білорусь

Фото: InformNapalm

Це пояснюють підготовкою до параду.

Російська військова техніка та жива сила перекидається з території західного військового округу збройних сил РФ на території Республіки Білорусь. Офіційно це пояснюється підготовкою до параду 3 липня в Мінську.

Фотографії ешелонів із бронетранспортерами та іншою військовою технікою виклали користувачі соцмереж. Командування російських військ пояснило, що до Білорусі перекидають військовослужбовців зі складу 4-ї Кантемирівської дивізії (в/ч 19612, управління – м. Наро-Фомінськ Московської обл.) і 27-ї Севастопольської окремої мотострілецької бригади (в/ч 61899, пункт постійної дислокації – селище Мосрентген, Москва). Обидва з’єднання входять до складу новоствореної 1-ї танкової армії ЗС РФ. Загальна кількість солдатів – не менше 300.

Крім того, в заході братиме участь бойова техніка ракетної бригади 1-ї танкової армії, тобто оперативно-тактичні ракетні комплекси "Іскандер" 112-ї ракетної бригади (в/ч 03333, ППД – м. Шуя, Южне містечко, Івановська область, РФ). У небі Білорусі також з’явиться пілотажна група "Беркути" зі складу 344-го торжоцького центру бойового застосування і перенавчання льотного складу (гелікоптери Ка-52) і, ймовірно, 47-го окремого змішаного авіаційного полку (винищувачі-бомбардувальники Су-34). Також у повітряній частині параду заплановані польоти над білоруською столицею російських багатоцільових гелікоптерів Мі-8 та винищувачів Су-30.

"Цілком можливо, що російські ракетники під прикриттям участі в параді відпрацьовують оперативне висунення з точки своєї постійної дислокації в призначений позиційний район у Білорусі, що можна розглядати як певний елемент наступальних дій. Слід особливо підкреслити, що Росія розглядає територію Білорусі виключно як буферну зону для ведення можливих воєнних дій з країнами блоку НАТО (перш за все Польщею, Литвою, Латвією) і Україною", - наголошується в повідомленні InformNapalm із цього приводу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація