Росія постачає зброю бойовикам у Туреччині - Ердоган

Мова йде про постачання ракет класу "земля - повітря"

Анкара звинувачує Москву у постачанні зброї бойовикам забороненої у Туреччині "Робітничої партії Курдистану". Таку заяву зробив президент Туреччина Реджеп Ердоган, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

За словами Ердогана, Кремль постачає курдам ракети класу "земля-повітря", які перекидає бойовикам через територію Іраку та Сирії. Така заява Ердогана спровокована тим, що у середині травня курдські бойовики збили турецький військовий гелікоптер.

У турецькому генштабі тоді заявили, що  гелікоптер впав через технічну несправність, однак після того, як курди взяли відповідальність за це на себе, офіційна Анкара допустила таку можливість.

Зауважимо, що загострення стосунків між Туреччиною та РФ відбулося після того, як поблизу кордону із Сирією турецький винищувач збив російський бомбардувальник.

Нагадаємо, Росія хоче відновити відносини з Туреччиною, не зважаючи на інцидент з Су-24. Про це заявив президент РФ Володимир Путін. Він зазначив, що Росія воює в Сирії не проти регулярних армій, а проти терористичних формувань. За його словами, Росія не чула вибачень Туреччини, а також заяв про готовність відшкодувати збиток.

Залиште свій коментар