Правоохоронці змушені були евакуювати торгові центри, адміністративні будівлі, кінотеатри та школи у десятках найбільших міст країни.

У багатьох містах Росії через повідомлення про замінування евакуювали десятки торгових центрів, університетів, вокзалів, кінотеатрів та інших об'єктів. 

Про це інформує "Медіазона".

Першим містом, де почали надходити анонімні дзвінки із повідомленнями про закладені бомби, став Омськ. У неділю, 10 вересня, там відбувся єдиний день голосування на місцевих та регіональних виборах. У місті евакуювали будівлі міської адміністрації, де перебували члени виборчої комісії, кількох кінотеатрів та торгових центрів. У Стерлітамаку евакуювали 6 великих ТЦ та готель "Гранд-Отель-Восток".

Уже наступного дня, 11 вересня, інформація про вибухові пристрої прокотилася Ставрополем. Там силовики змушені були оточити кілька міських ринків, корпуси Північно-Кавказького федерального університету і медичного ВНЗ, а також автостанцію. У Челябінську анонімні дзвінки до чергової частини надходили увечері з 20 до 23 години. "Замінованими" виявилися 10 об'єктів.

В Челябинске, Перми, Уфе, Магадане, Омске, Владивостоке из-за многочисленных звонков о, якобы, заложенных взрывных устро...

Опубліковано Олегом Черкасовим 12 вересня 2017 р.

Пізніше повідомлення про мінування надійшли і до місць великого скупчення громадян в Уфі та Рязані. Вночі евакуації розпочалися в Брянську, Новосибірську та Єкатеринбурзі.

ВідеоНа Полтавщині поліція затримала "телефонного терориста"

Сьогодні вранці, 12 вересня, евакуації ТЦ, гуртожитків, автовокзалів та будинків адміністрації розпочалися у Владивостоці, Южно-Сахалінську, а також у Магадані та Красноярську. Повідомляється, що дзвінки надходять в автоматичному режимі. У Пермі загалом евакуювали близько 5700 осіб, серед яких чимало школярів та їхніх батьків. Після оперативної перевірки правоохоронці вибухових пристроїв не виявили.

Хвиля повідомлень про підозрілі об'єкти докотилася і до Калінінграда та Нового Уренгоя. У Москві ж відбулася евакуація в Російському університеті дружби народів. У повідомленні йдеться, що це була навчальна тривога, яку проводять кожного семестру. Чи пов'язано це з масовою всеросійською евакуацією, невідомо.

Нагадаємо, що раніше невідомі повідомили про замінування Центрального залізничного вокзалу в Києві. Після цього усіх працівників та пасажирів вокзалу евакуювали. Під час пошуків правоохоронці не виявили вибухівку, і вже за годину вокзал відновив роботу.

Залиште свій коментар