Російська опозиція вимагає тимчасового уряду

Дата публікації
Перегляди
2588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російська опозиція вимагає тимчасового уряду

Опозиція у Москві прийняла резолюцію / Фото: AFP

Демонстранти перерахували всі свої вимоги у резолюції, яку на часі підписують всі охочі.

Учасники так званих "народних гулянь", які вже шостий день проходять на Чистих прудах в центрі Москви, прийняли резолюцію, в якій, зокрема, зажадали створити тимчасовий уряд і розслідувати події на "марші мільйонів" 6 травня.

"Ми вимагаємо розслідувати діяльність осіб, які давали наказ розігнати мирну демонстрацію шостого числа. Друге - виконати вимоги попередніх мітингів і демонстрацій, які були в Москві. І третє - створення тимчасового уряду", - перерахував вимоги резолюції один з громадських активістів Павло Шелков.

Ще одна вимога учасників акції - "звільнення всіх політв'язнів". На часі люди ставлять підписи під резолюцією.

Нагадаємо, "народні гуляння" опозиції проходять в Москві з початку тижня після Маршу мільйонів", який відбувся 6 травня. Група активістів переміщається по центру Москви, учасники "гулянь" співають пісні, спілкуються, таким чином мирно висловлюючи протест проти чинної влади. На Чистих прудах опозиція влаштувала "табір", багато хто ночує прямо тут, на газонах.

В суботу розважати "гуляючих" прийшов клоун, а один з опозиціонерів привів корову. Оскільки корова була на повідку, московська поліція не стала заважати вигулювати тварину.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2588
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація