Фермер з синами тримали у рабстві 11 чоловіків

Дата публікації
Перегляди
3856
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фермер з синами тримали у рабстві 11 чоловіків

Фермер винахідливо вигадував покарання для своїх "рабів"

Чоловік та двоє його синів на фермі, яка радше нагадує сміттєзвалище, тримають худобу, птахів і рабів.

У Луганській області порушено кримінальну справу проти фермера, який шість років тримав у неволі 11 людей. Із робітниками розраховувався їжею і дахом над головою, а будь-яка спроба піти геть, як повідомляє ТСН, суворо каралася.

Фермер та двоє його синів вигадали підступну схему: в околицях відшукали п'яничок і безхатьків, яким запропонували деякий час попрацювати на господарстві не задарма.

"Домовилися, якщо я раптом захочу піти, він рахує, скільки я там з'їв, скільки проживання, решту віддають і все", - розповів один із постраждалих.

Та робота затяглася на роки. На фермі виникали дедалі новіші справи, які хтось мав переробити. Працівників йти спочатку дружньо відмовляли, а врешті категорично заборонили. Одного з чоловіків били по ногах, щоб не зміг далеко втекти.

Зі своїх рабів родина взяла розписки. Вони, мовляв, заборгували кругленьку суму, яку нині й відпрацьовують: пораються по господарству. Тут їх належно годують і забезпечують житлоплощею.

Одного з полонених, Олександра, господар призначив суворим наглядачем. Чоловік зізнався, що страх покарання змусив його виконувати складну місію.

У покараннях, згадують вчорашні бранці, господарі виявляли винахідливість. "Через одну людину, припустимо, я завинив, всіх роздягають наголо і навколо ангара гавкаємо, репетуємо", - поділився чоловік, який зрештою насмілився викрити багаторічну схему, після того як насилу втік.

Нині у справі луганських рабовласників ведуть слідство. Тим, хто роками обмежував свободу понад десятьох людей, тепер самим світить до восьми років неволі.

У Луганській області фермер тримав у рабстві 11-тьох людей

У Луганській області фермер тримав у рабстві 11-тьох людей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3856
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація