Російські бомбардувальники чотири ночі поспіль літали біля Аляски - CNN

Четвертий за рахунком проліт російських бомбардувальників в цьому районі був зафіксований у середу, 19 квітня.

Російські бомбардувальники чотири ночі поспіль літали біля Аляски - CNN

© Вікіпедія

Ту-95 ВКС РФ чотири ночі поспіль здійснювали польоти біля узбережжя Аляски.

Про це повідомляє CNN.

За даними ЗМІ, черговий, четвертий за рахунком, проліт російських бомбардувальників в цьому районі був зафіксований у середу, 19 квітня.

Нагадаємо, що раніше в американському військовому відомстві зазначили, що ці польоти не представляють військової загрози, однак звертають увагу на високу частоту наближення російських військових літаків до американського узбережжя.

"Ми не бачили такого рівня активності протягом кількох років", - повідомив представник командування НОРАД, хоча підкреслив, що це не було чимось "безпрецедентним" або "надзвичайним".

Президенту США Дональду Трампу доповіли, що російські бомбардувальники здійснюють польоти біля Аляски. Про це заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

Пов’язані теми

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie