Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Деякі російські школи переходять на режим воєнного часу

Таке розпорядження розповсюдило Міносвіти Красноярського краю.

Міносвіти Красноярського краю, що в РФ, рекомендувало регіональним освітнім установам перейти на умови воєнного часу, пише Lenta.ru.

Фотографію документа розмістив у своєму Twitter блогер Рустем Адагамов.

"Просимо вас донести до начальників управлінь освіти методичні рекомендації щодо організації навчального процесу під час приведення підвідомчих установ у готовність до роботи в період мобілізації, у воєнний час, у разі введення воєнного стану," - йдеться в розпорядженні.

Прес-секретар відомства Надія Квітковська підтвердила, що такий документ дійсно було надіслано до усіх муніципальних відділів освіти.

"Мобілізаційна підготовка визначена федеральним законом, тому всі організації, зокрема і освіти, повинні в обов'язковому порядку знати, як поводитися в критичній ситуації," - прокоментувала вона. Та додала, що документ "призначався для внутрішнього користування".

Нагадаємо, тим часом у соціальній мережі Facebook днями розгорівся справжній скандал через вчителя інформатики з Краматорська, Донецької області Олександра Голдсберга. Чоловік розмістив на своїй сторінці пост з антиукраїнськими висловлюваннями, сепаратистськими поглядами та глумлінням із загиблих українських бійців.

Після проведеного розслідування ТСН.ua скандальний вчитель звільнився зі школи за власним бажанням.

ВідеоЛюди, що жили у післявоєнний час, рекомендують запастися буржуйками

Залиште свій коментар

Вибір редакції