Російський диверсант Стрєлков змінив ім'я перед тим, як їхати в Україну

Дата публікації
Російський диверсант Стрєлков змінив ім'я перед тим, як їхати в Україну

Російський диверсант Стрєлков

Справжнє ім'я полковника - Ігор Гіркин.

ТСН знайшла домівку російського диверсанта в Москві. Його впізнали сусіди, а родичі поставилися до журналістів не надто прихильно. Маргарита Ситник з'ясувала, що російський  розвідник  не розкошує - живе у панельному будинку далеко від Кремля. Що розповіли  сусіди і чи впізнали в донбаському Стрєлкові полковника  Гіркіна - ексклюзив ТСН.

У будинку на околиці Москви живе Ігор Гіркін. Тут мешкає майже уся його родина, кажуть сусіди, мати, колишня дружина, двоє дітей та рідна сестра. Востаннє його тут бачили кілька місяців тому.

Сусіди впізнають так званого Стрєлкова з перших секунд за фото у камуфляжній формі, зробленим на Донбасі.

Гіркіна знають усі старожили будинку. У будинку 8-Б у Шенкурському проїїзді він живе з  дитинства. Його однокласниця розповідає – завжди  був мовчазний і замкнений.

Чим займається Гіркін, ні для кого тут не таємниця. Що робить Гіркин у Донецьку і чому змінив ім'я,  не знають. Журналісти пішли питати у дружини, але її ну було вдома. Сусідка каже - вони рідко спілкуються.

Трьома поверхами вище-квартира матері Гіркіна. Біля неї журналісти натрапили на його рідну сестру та матір, але вони барикадуються у квартирі і погрожують викликати поліцію. Пізніше у під'їзді  роздратовані родичі полковника розвідки тікають від камери і зачиняють журналістів у будинку.

Коли Гіркін повернеться на батьківщину, ніхто не знає. Сусідам він не звітує, хоча їм цікаво дізнатися, що він поробляє в Україні.

Як вже раніше повідомлялося, ватажок бойовиків в Слов'янську зізнався, що його люди воювали в Чечні та Середній Азії.

ТСН знайшла домівку Стєлкова у Москві і поспілкувалась з його сусідами

ТСН знайшла домівку Стєлкова у Москві і поспілкувалась з його сусідами

Наступна публікація