Саркозі та Олланд влаштували "вирішальну дуель" перед виборами

Дата публікації
Перегляди
1292
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саркозі та Олланд влаштували "вирішальну дуель" перед виборами

Саркозі відкинув звинувачення Олланда / Фото: AFP

Двоє кандидатів у президенти Франції знайшли що закинути одне одному.

Президент Франції Ніколя Саркозі і його суперник Франсуа Олланд зійшлися віч-на-віч у теледебатах перед другим туром президентських виборів.

Саркозі, який представляє правлячу партію "Союз за народний рух", захищав свою економічну політику, підкреслюючи, що під його керівництвом у Франції не було рецесії з 2009 року, а Олланд, кандидат від соціалістів, стверджував, що Франція переживає серйозну кризу і насилу підтримує навіть повільний темп економічного зростання.

Згідно з опитуваннями громадської думки, Олланд на сім процентних пунктів випереджає чинного президента. Для Саркозі це був чи не останній шанс перехопити ініціативу перед недільним голосуванням після перемоги Олланда в першому турі виборів, що пройшов у квітні.

Разом з тим, жоден з кандидатів не продемонстрував явну перевагу над опонентом, що в кінцевому підсумку може зіграти на руку швидше Олланду.
Він заявив, що хоче допомогти нужденним, тоді як Саркозі стурбований захистом інтересів привілейованого прошарку суспільства.

"Як президент я буду виступати за справедливість, тому що ми переживаємо серйозну кризу, що особливо боляче б'є по тих, хто небагатий, хто трудиться більше за інших, хто найбільш вразливий", - підкреслив Олланд.

Кандидат від соціалістів звинуватив Саркозі в тому, що той не узяв відповідальність за економічні труднощі Франції, виправдовуючи їх світовою економічною кризою.
Звертаючись до свого опонента, Олланд сказав: "У вас все просто: ви ніколи ні в чому не винні". Олланд додав, що безробіття досягло рекордного рівня, а також нагадав про зниження кредитного рейтингу Франції.

Саркозі відповів, що Франція справляється з кризою краще інших європейських країн. "Яка з країн не знала рецесії з 2009 року? Це Франція", - заявив Саркозі.

У свою чергу, чинний президент звинуватив Олланда в тому, що той виступає тільки від імені профспілок, а не всієї Франції. "Завжди добре говорити про об'єднання народу, але це треба робити на практиці", - додав президент.

Дебати транслювалися в прямому ефірі кількома телеканалами протягом майже трьох годин, вийшовши за рамки виділеного для них часу. До третини з 63-мільйонного населення Франції мали намір стежити за ходом того, що газети охрестили "останньою дуеллю" і "фінальною сутичкою".

Саркозі та Олланд влаштували "вирішальну дуель" перед виборами

Саркозі та Олланд влаштували "вирішальну дуель" перед виборами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1292
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація