Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Секретар Радбезу РФ сплутав донецьких найманців з сирійськими – політолог

Піонтковський вважає, що галас у пресі здійнявся помилково.

Секретар російського Радбезу Микола Патрушев, говорячи про росіян, які воюють на боці терористів за межами Росії, мав на увазі прихильників "Ісламської держави", а не так званої "ДНР". Так прокоментував для ТСН заяву Патрушева російський політолог Андрій Піонтковський.

Секретар Радбезу сформулював свою думку так, ніби Москва визнала бойовиків на Донбасі терористами, серед яких чимало росіян. На засіданні він заявив, що значна кількість російських найманців нині воюють за кордоном на боці бандитських формувань. Для Росії вони є небезпечними, бо, повертаючись туди, можуть принести з собою принципи терору. Тож, Патрушев певен - цих людей варто взяти під особливий контроль.

"Він мав на увазі людей, які насамперед повертаються з Іраку та Сирії - там сотні воюють чеченців, інших представників кавказьких республік. І він просто настільки дурний, що не зрозумів того, що він сказав, що в громадській думці Росії його слова справді були сприйняті по відношенню до Донбасу, де маса російських добровольців, волонтерів та просто військовослужбовців", - пояснює Піонтковський.

Нагадаємо, адмірал Ігор Касатонов заявив, що ЧФ забезпечив у лютому 2014 року таємну доставку в Крим російських спецпідрозділів, які блокували там українські війська.

Відео У Росії побоюються повернення бойовиків-найманців з-за кордону

Залиште свій коментар

Вибір редакції