Сенат Бразилії проголосував за початок процесу імпічменту президента Русеф

Обов'язки тимчасово відстороненої Русеф виконує Мішел Темер.

У середу, 10 серпня, бразильський сенат проголосував за початок процедури імпічменту тимчасово відстороненої від посади президента Ділми Русеф.

За проголосувало 59 депутатів, проти — 21. Таким чином, рішення було прийнято простою більшістю, передає російська служба ВВС.

Голосуванню передували дебати, які почалися ввечері у вівторок, 9 серпня, і тривали більшу частину ночі.

Підтримка сенатом імпічменту була цілком очікуваною. У вівторок увечері таку рекомендацію дав депутатам комітет з питання імпічменту.

Процедура буде тривати максимум 180 днів, після чого відбудеться голосування. Якщо дві третини сенаторів проголосують за відставку президента, то Русеф буде остаточно відсторонена від посади.

Нагадаємо, колишнього президента Бразилії Ділму Русеф звинувачують у приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджету країни в 2014 році. У той час проходила її виборча кампанія.

Своєю чергою, Русеф спростовує свою провину і заявляє, що її противники мають справу з політичним шахрайством. Також тимчасово відсторонена президент Бразилії заявила, що спроби її усунути — це переворот, і попри все вона продовжуватиме боротьбу за свою посаду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: