У Бразилії прихильники Русеф вимагають відставки в. о. президента

Темера критикують і за склад уряду, що складається цілком з білих чоловіків.

Тисячі прихильників колишнього президента Ділми Русеф вийшли на вулиці Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро, заблокувавши ряд доріг.

Учасники протестних акцій незадоволені діями виконуючого обов'язки президента Мішеля Темера. Активісти, які вимагають відставки Темера, підійшли до його резиденції в Сан-Паулу. Політик був призначений тимчасово виконуючим обов'язки лише 10 днів тому, але проти нього вже відбулося кілька акцій протесту. У неділю уряд пообіцяв відновити міністерство культури, яке Темер збирався з'єднати з міністерством освіти. Цей план викликав вкрай негативну реакцію діячів культури.

Крім того, Темера критикують і за склад уряду, що складається цілком з білих чоловіків.

У четвер, 12 травня, верхня палата парламенту Бразилії проголосувала за початок процедури імпічменту Ділми Русеф і негайне відсторонення її від виконання своїх обов'язків на час цієї процедури. За цей крок проголосували 55 сенаторів, проти - 22. Рішення сенату означає, що тепер у верхній палаті парламенту Бразилії будуть проводитися слухання справи про імпічмент. На цей час Русеф відсторонена від виконання обов'язків.

Ділму Русеф звинувачують у приховуванні справжнього розміру дефіциту бюджету країни під час її виборчої кампанії в 2014 році. Одночасно з цим з 2014 року в Бразилії йде розслідування корупційних схем компанії Petrobras.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: