Персона нон ґрата: Україна вимагатиме заборони в'їзду Горбачова до Європи

Горбачов заявив, що на місці Путіна теж би анексував Крим.

Радник міністра внутрішніх справ, нардеп Антон Геращенко заявив, що Київ буде вимагати заборони на в'їзд першому президенту СРСР Михайлу Горбачову в Європу за фразу про те, що окупація Криму - це необхідне рішення і він би вчинив так само.

"У таких випадках СБУ приймає рішення про заборону в'їзду особам, які підтримують порушення територіальної цілісності України. Однак я не пригадую, щоб він приїжджав останнім часом, йому тут робити нема чого", - зауважив він.

"Також дипломатичним шляхом будемо звертатися до європейських партнерів, щоб його не приймали і в Європі, і не фінансували його фонд, який допомагає розпалювати ненависть між Росією і Україною", - резюмував Геращенко.

Нагадаємо, що Михайло Горбачов раніше заявив, що анексія Криму РФ в березні 2014 року є правильним рішенням.

Україна домагатиметься заборонити Горбачову в'їзд до Європи

Все це через його підтримку анексії Криму. Київ також проситиме європейських партнерів не фінансувати фонд політика. Інформацію повідомив народний депутат Антон Геращенко.  Про свою підтримку окупації Москвою українського півострова, Горбачов заявив в інтерв'ю британському виданню "Sunday Times". Михайло Горбачов  заявив, що на місці Путіна він "вчинив би так само". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: