Горбачов заявив, що на місці Путіна теж анексував би Крим

Останній глава СРСР підтримав політику Кремля.

Останній керівник СРСР Михайло Горбачов заявив, що на місці президента РФ Володимира Путіна анексував б Крим.

"Я завжди за волевиявлення народу, а більшість у Криму хотіло возз'єднання з Росією", - сказав він в інтерв'ю газеті Sunday Times, передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Єдина причина, по якій я б не став [діяти як Путін], якщо б все ще був у владі, - це те, що Радянський Союз продовжував би існувати і Крим був би його частиною", - додав Горбачов.

При цьому екс-президент СРСР сказав, що все ще шкодує про розпад Радянського Союзу. Він вважає, що зникла "велика країна з величезними ресурсами".

Що стосується Володимира Путіна, то Горбачов сказав, що "у нас завжди були нормальні стосунки. Зараз я б не назвав нормальними. У нас немає відносин".

Нагадаємо, Михайло Горбачов зізнався, що відчуває відповідальність за розпад Радянського Союзу, так як не зміг достатньою мірою протистояти оточенню. За словами колишнього президента, він "двічі або тричі" залишав засідання комісії з розробки нового союзного договору, яку очолював. Він запевнив, що виступав проти того, "щоб Союз підмінити якоюсь кашею або якимось туманом" і вважав, що "державу треба зберігати".

Чиїм насправді залишається Крим

"Українські сенсації" відправились на окупований Росією півострів, у Крим, котрий і ми, і вони вважаємо своїм. Але по суті, вкрадений Крим звис десь по середині. І сьогодні, навіть найбільші прихильники Росії, зберігають український паспорт. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: