Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Горбачов заявив, що на місці Путіна теж анексував би Крим

Останній глава СРСР підтримав політику Кремля.

Останній керівник СРСР Михайло Горбачов заявив, що на місці президента РФ Володимира Путіна анексував б Крим.

"Я завжди за волевиявлення народу, а більшість у Криму хотіло возз'єднання з Росією", - сказав він в інтерв'ю газеті Sunday Times, передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Єдина причина, по якій я б не став [діяти як Путін], якщо б все ще був у владі, - це те, що Радянський Союз продовжував би існувати і Крим був би його частиною", - додав Горбачов.

При цьому екс-президент СРСР сказав, що все ще шкодує про розпад Радянського Союзу. Він вважає, що зникла "велика країна з величезними ресурсами".

Що стосується Володимира Путіна, то Горбачов сказав, що "у нас завжди були нормальні стосунки. Зараз я б не назвав нормальними. У нас немає відносин".

Нагадаємо, Михайло Горбачов зізнався, що відчуває відповідальність за розпад Радянського Союзу, так як не зміг достатньою мірою протистояти оточенню. За словами колишнього президента, він "двічі або тричі" залишав засідання комісії з розробки нового союзного договору, яку очолював. Він запевнив, що виступав проти того, "щоб Союз підмінити якоюсь кашею або якимось туманом" і вважав, що "державу треба зберігати".

ВідеоЧиїм насправді залишається Крим

Залиште свій коментар

Вибір редакції