Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Швейцарці на референдумі підтримали заборону гомофобії

Поправку до Кримінального кодексу підтримали 62% виборців.

Понад половина швейцарців підтримала на референдумі, що відбувся в неділю, 9 лютого, заборону дискримінації людей через їхню сексуальну орієнтацію.

За даними екзитполів, оприлюднених через 30 хвилин після завершення голосування, відповідну поправку до Кримінального кодексу підтримали 62% виборців.

Ухвалена поправка розширює заборону на "публічні заяви або дії, які принижують людську гідність, розпалюють ненависть і ставлять під загрозу мирне співіснування суспільства" щодо людей, виходячи з їхніх сексуальних уподобань. Порушення закону загрожує тюремним ув'язненням на термін до трьох років або штрафом.

Досі у Швейцарії не було окремого закону, який захищав би предстаників ЛГБТ від дискримінації. У 2018 році парламент країни ухвалив рішення для розширення антирасистських законів щодо дискримінації сексуальних меншин. Однак найбільша в країні правоконсервативна Швейцарська народна партія зібрала 50 тисяч підписів для проведення референдуму щодо цієї норми. Швейцарський уряд підтримував норму щодо заборони дискримінації за сексуальною орієнтацією. Її противники наголошували, що зміна законодавства щодо цього є порушенням свободи слова.

Раніше в Бразилії гомофобію прирівняли до расизму.

Відео Заступник мера Сум оскандалився через допис про концтабори для ЛГБТ

Публікацію Максим Галицький розмістив напередодні столичного Маршу рівності. Виставив чорно-білу світлину із зображенням в’язнів концтабору і написав, що прайди мають виглядати саме так. Користувачі соцмереж обурилися. Пост видалили зі сторінки. А заступник мера вирішив вибачитись. Але не перед ЛГБТ-спільнотою, а перед жертвами концтаборів.  

Заступник мера Сум оскандалився через допис про концтабори для ЛГБТ

 

Вибір редакції