Швейцарія подовжила на рік арешт активів "сім’ї" Януковича

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборона діє від 2014 року.

Федеральна рада Швейцарії ухвалила рішення подовжити арешт активів президента-втікача Віктора Януковича та його оточення ще на один рік.

Про це у своєму Twitter повідомило посольство Швейцарії в Україні.

"19 грудня Федеральна Рада ухвалила рішення про подовження на один рік превентивного замороження активів президента-втікача Віктора Януковича та його оточення", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що метою цього рішення є підтримка правової співпраці між Швейцарією та Україною.

Нагадаємо, санкції проти Януковича діють від 2014 року. Щороку Федеральна рада Швейцарії подовжує заходи щодо заморожування всіх активів Януковича, які перебувають у Швейцарії, а також інших фізичних осіб із України, які, ймовірно, з ним пов'язані, на один рік. У країні зазначають, що "йдеться про активи вартістю приблизно 70 мільйонів швейцарських франків", проте не вказується, про чиї саме активи йдеться.

Відео Німецькі журналісти дізналися, яких єврочиновників підкупив Янукович

Гроші Януковича, послуги лобіста та європейські високопосадовці – за скільки та яких єврочиновників купував український екс-президент вдалося дізнатися німецькому телеканалу "Дойче Велле". До рук їхніх журналістів потрапили документи американського слідства. Згідно з ними оточення Віктора Януковича через офшори заплатило Полу Манафорту близько двох мільйонів євро за лобістські послуги високопосадових екс-політиків.

Німецькі журналісти дізналися, яких єврочиновників підкупив Янукович

Залиште свій коментар

Вибір редакції