Син Усами бен Ладена став художником: Америка - його муза

Син Усами бен Ладена став художником: Америка - його муза

Фото: news.vice.com

За останній рік Омар написав більше десяти картин.

Син засновника терористичної організації "Аль-Каїда" Усами бен Ладена Омар захопився живописом. Багато його робіт присвячені природі американського Заходу.

Син бен Ладена захоплюється старими вестернами, поважає ковбоїв і дуже любить американського актора Клінта Іствуда, зазначає Vice.

Омар пише картини у стилі примітивізму з елементами експресіонізму. Пристрасть до живопису він успадкував від своїх матері та дядька, який був талановитим художником. Тяга до малювання у сина Усами бен Ладена була з юних років. За словами Омара, єдиним щасливим моментом його дитинства став день, коли одну з його картин повісили на стіні у школі, де він навчався.

Творчість допомагає Омару боротися з дитячою травмою, завданою жорстоким поводженням батька. За словами чоловіка, Усама був дуже суворим зі своїми дітьми, регулярно бив, а коли сини підросли, намагався переконати їх стати терористами-смертниками. Коли Омару було 15 років, батько відправив його до тренувального табору "Аль-Каїди". Через три роки син Усами бен Ладена вийшов з терористичної організації. Коли відбулися події 11 вересня, Омар уже не перебував у "Аль-Каїді". Він різко засудив терористичний акт і намагався дистанціюватися від дій свого батька.

Усама бен Ладен був уродженцем Саудівської Аравії. Він заснував "Аль-Каїду" в 1988 році. Ця організація взяла на себе відповідальність за теракти 11 вересня 2001 року у США, в результаті яких загинуло 2 977 людей і ще 24 зникли безвісти. Після багаторічних пошуків спецслужби США виявили Усаму в Пакистані, де він проживав разом з родиною. Під час операції американського спецназу 2 травня 2011 року бен Ладен був убитий. У нього, за різними оцінками, було від 20 до 26 дітей. Після терактів 11 вересня багато хто з них переїхали до Ірану, де були поміщені під нагляд влади. Омар разом з дружиною живе в Нормандії.

 Нагадаємо, що Іран заперечує інформацію про вбивство лідера "Аль-Каїди" в Тегерані. Раніше видання The New York Times повідомило, що ізраїльські агенти вбили в Тегерані заступника ватажка "Аль-Каїди" Мухаммада аль-Масрі. 

Усама бен Ладен вбитий у Пакистані

Усама бен Ладен вбитий у Пакистані

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація