Смерть українців на Балі: в крові подружжя знайшли отруйні речовини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На місці смерті знайшли додаткові речові докази, які вже доправили на експертизу.

У крові подружжя з України, яке померло в готельному номері на острові Балі, знайшли отруйні речовини. Остаточну причину встановлять за результатами аутопсії тіл.

Про експертизу правоохоронних органів Індонезії повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, передає Укрінформ.

"За результатами проведених аналізів, у крові померлих було виявлено вміст метанолу та етанолу, що може свідчити про факт отруєння українців", - сказав дипломат. За його словами, аби виявити джерело отруєння слідчі повторно оглянули місце смерті та знайшли додаткові речові докази, які вже доправили на експертизу.

"Для остаточного підтвердження причин смерті громадян України 18 травня було проведено аутопсію тіл померлих, результати якої будуть повідомлені додатково", - зазначив Погорельцев.

Директор Департаменту також поінформував, що МЗС та посольство України в Індонезії наразі опрацьовують питання репатріації тіл померлих українців. "Справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС та посольства України в Індонезії", - запевнив Погорельцев.

Раніше знайомі померлих казали, що вони могли отруїтися місцевим алкоголем. Напередодні подружжя святкувало день народження сина, якому виповнилося 33 роки. Також померлих перевірили на коронавірус - тести були негативними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції