Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
SpaceX перенесла запуск Falcon 9 Block 5

Сам ракетоносій і супутник перебувають у справному стані.

Компанія Ілона Маска Space X скасувала запланований у старт нового ракетоносія Falcon 9 Block 5 й перенесла його на п'ятницю, 11 травня.

Про це повідомили в Центрі керування польотами, - пише Укрінформ.

Сам ракетоносій і супутник перебувають у справному стані. Наступне "доступне вікно" для старту визначено на 11 травня у другій половині дня. 

Місія Bangabandhu Satellite-1 є першою, де застосовується Falcon 9 Block 5, кардинально вдосконалений двигун для ракетоносіїв Falcon 9 компанії Space X. Передбачається, що цей блок використовуватиметься з кораблем.

Фотогалерея Історичний запуск Falcon Heavy: з'явилися фото злету найважчої ракети у світі (27 фото)

Crew Dragon, який пілотуватиметься асторонавтами. Перед запуском людини ракетоносій має бути випрбуваний щонайменше у семи польотах.

Однією з особливостей цього блоку є те, що він призначений для використання в 10 та більше пусках, без особливої потреби ремонту чи складного обслуговування. Як підкреслили в SpaceX, компанія "продовжує прагнути до багаторазової доступності та надзвичайно високої надійності". 

Нинішній рейс Falcon 9 Block 5 стартує з Космодрому імені Кенеді на мисі Канаверал, штат Флорида. Він має вивести на орбіту супутник зв'язку Bangabandhu-1, який є першим замовленням уряду.

ВідеоКомпанїї Ілона Маска вдалося використати перший ступінь ракети "Falcon 9"

Раніше, 6 березня, у США з мису Канаверал компанія Ілона Маска SpaceX провела успішний запуск у космос ракети-носія Falcon 9. Вона вивела на орбіту 6-тонний іспанський супутник зв'язку Hispasat 30W-6. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції