Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Європа більше не може розраховувати на військовий захист США - Меркель

Канцлерка Німеччини зазначила, що "на порозі Європи" відбувається багато великих глобальних конфліктів.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Європа більше не може розраховувати на військовий захист США і повинна "взяти свою долю у свої руки".

Про це вона сказала в німецькому Аахені на заході з нагоди вручення премії Карла Великого президентові Франції Еммануелю Макрону, передає Bloomberg.

"Вже не так, що Сполучені Штати просто захищатимуть нас", - сказала Меркель. "Європа повинна взяти свою долю в свої руки. Це завдання на майбутнє".

Канцлерка Німеччини зазначила, що "на порозі Європи" відбувається багато великих глобальних конфліктів і висловила стурбованість ризиком війни між Ізраїлем та Іраном у Сирії.

"Незважаючи на те, що країни Європейського Союзу досягли прогресу в оборонному співробітництві, ці зусилля залишаються "на ранньому етапі", - сказала вона.

Раніше голова Європарламенту Антоніо Таяні заявив про необхідність створити єдину армію Євросоюзу. "Європі в довгостроковій перспективі потрібна власна армія", - наголосив Таяні. Єдиної зовнішньої політики не може бути без єдиної оборонної стратегії, пояснив він. За словами голови Європарламенту, зараз в ЄС є 28 армій, які "роблять більш-менш одне і те ж". При цьому посилення співробітництва у цій сфері дозволить значно заощадити і бути "активнішими і сильнішими на міжнародній арені", переконаний глава Європарламенту.

ВідеоАнгела Меркель вдруге приїхала до Дональда Трампа у Вашингтон

На спільній конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель президент США говорив багато про що, але найменше - про стосунки з німцями. Це вже другий візит Ангели Меркель до Білого дому, і, незважаючи на відволікання Трампа, він пройшов набагато краще першого, коли президент їй навіть руки не подав.

Ангела Меркель вдруге приїхала до Дональда Трампа у Вашингтон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції