Спецпризначенці вбили двох ватажків терористів "ІДІЛ"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один із них координував керівництво терористичних осередків у Пвнічному Багдаді, а другий – відповідав за логістику та постачання зброї, транспорту та бойовиків в Іран та Сирію.

В районі Дейр Ез Зор сили, які підтримують безпеку в Сирії, ліквідували двох високопоставлених представників командного складу терористичного угрупування "ІДІЛ".

Про це йдеться в повідомленні Спільної об'єднаної оперативної групи – операції "Непохитна рішучість", що протидіє "ІДІЛ" в Сирії.

"17 травня Сирійські демократичні сили, які взаємодіють з Глобальною коаліцією з протистояння ІДІЛ, здійснили рейд на позицію "Ісламської держави" у провінції Дейр Ез Зор, Сирія. Під час цієї операції двоє лідерів ІДІЛ – Ахмад Іса Ізмаїл аль-Заві та Ахмад Абд Мухаммед Хасан аль-Джугейфі – були ліквідовані", - зазначається в офіційній заяві.

Відомо, що аль-Заві відповідав за координацію керівництва терористичних осередків у Північному Багдаді.

Другий терорист, аль-Джугейфі, також відомий як Абу Аммар, був високопоставленим чином в "ІДІЛ", який відповідав за логістику та постачання зброї, транспорту й бойовиків в Іран та Сирію."

"Ліквідація цих ватажків "ІДІЛ" призведе до зриву атак у майбутньому проти невинних мирних мешканців та наших партнерів, що забезпечують безпеку в регіоні", – зауважили в Спільній об'єднаній оперативній групі – операції "Непохитна рішучість".

Раніше повідомлялося, що спецслужби Іраку затримали Абдула Насера Кардаша, який начебто мав стати наступником вбитого американськими військовими лідера терористичного угрупування "ІДІЛ" Абу Бакра аль-Багдаді. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції