США витратять понад $ 700 млн на військове стримування Росії у 2020 році

Дата публікації
Перегляди
796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
США витратять понад $ 700 млн на військове стримування Росії у 2020 році

Фото: pixabay.com

Такі гроші передбачені в ухваленому Сенатом бюджеті.

Оборонний бюджет Сполучених Штатів Америки на 2020-й фінансовий рік передбачає виділення додаткових $ 734,3 мільйонів на заходи щодо стримування Росії у військовій сфері. Документ було схвалено Сенатом у вівторок, 17 грудня.

Ці гроші мають бути витрачені в рамках "Європейської ініціативи стримування" (EDI) на будівництво військових об'єктів, протистояння загрозам з боку підводних човнів, а також "на виконання інших термінових пріоритетних проектів, націлених на стримування РФ і на роботу з партнерами і союзниками США". Також у парламенті країни нагадали про заборону на співпрацю з РФ у військовій сфері та про заборону на визнання Криму частиною Росії.

"Ініціатива щодо забезпечення європейської безпеки" (ERI) була розроблена адміністрацією Барака Обами в 2014 році після початку окупації Росією півострова Крим і східних областей України. Вона передбачала збільшення військової присутності США в Європі для підтримки безпеки в регіоні. У 2017 році "Ініціатива" була перейменована в "Європейську ініціативу стримування". Фінансування на реалізацію ініціатив ERI/EDI стало надходити в 2015 фінансовому році. За цей час воно збільшилося майже в сім разів, основний приріст припав на президентство Дональда Трампа.

Як повідомлялося, Сенат США 17 грудня схвалив оборонний бюджет країни. Документ, серед іншого, передбачає виділення на підтримку України 300 мільйонів доларів. Ці кошти мають піти на летальне озброєння та системи управління ракетами.

У Сенаті США обговорять нові санкції проти Росії

У Сенаті США обговорять нові санкції проти Росії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація