Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд у Франції засудив українських моряків, які перевозили наркотики

Понад дві тонни кокаїну знайшли на судні з українцями.

Французький суд засудив дев’ятьох українських моряків до ув’язнення на термін від п’яти до восьми років за звинуваченнями у перевезенні кокаїну 2015 року. Про це повідомляє видання Ouest France.

"Вирок очікували впродовж чотирьох років. У грудні 2015 року 2,3 тонни кокаїну були вилучені з вантажного судна, що курсував у Булонь-сюр-Мер. На борту дев’ять українських моряків, котрі запевнили, що перевозили цей величезний запас кокаїну під загрозами. Вони були засуджені 10 вересня кримінальним судом Лілля до тюремного ув’язнення строком від 5 до 8 років", — йдеться у повідомленні.

Крім того, моряки мають сплатити штраф штрафу у розмірі 75 млн євро. Також їм довічно заборонено повертатись до Франції.

"Дев’ять українських звинувачуваних, які родились у період від 1968 до 1992 роки, усі члени торговельного флоту, були завербовані у Херсоні", — зазначає видання.

Нагадаємо, 8 лютого повідомлялося, що в морі біля берегів Португалії заарештували судно з 2,5 тоннами кокаїну на борту якого перебували вісім українських моряків.

Відео На кораблях в Атлантиці вилучили понад три тонни кокаїну та заарештували українців

Кокаїнова справа з українським слідом - правоохоронці Іспанії та Португалії відзвітували про масштабну антинаркотичну операцію. На кораблях в Атлантиці вилучили понад три тонни кокаїну на сто мільйонів євро. В рамках цієї справи заарештували 11 людей, зокрема, і вісьмох громадян України. Це моряки одного із суден, що перевозило наркотики. 

На кораблях в Атлантиці вилучили понад три тонни кокаїну та заарештували українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції