Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп повечеряв із Єлизаветою ІІ у Віндзорському палаці

Королева має багатий досвід спілкування з американськими президентами.

Дональд Трамп здійснює свій перший візит до Великої Британії. День він провів у компанії прем'єрки Терези Мей, а Лондон на приїзд гостя із США відреагував акціями протесту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На вечерю президент із дружиною Меланією прибув до Віндзорського палацу, де його чекала Єлизавета ІІ. Для королеви це вже 13-й очільник США, з яким вона зустрічається, а для Трампа ця зустріч очікувалася, як випробування, адже не всі його попередники поводилися, як годиться. Джиммі Картер колись замість протокольного поклону монархині поліз її цілувати – і цим розгнівав королеву.

ВідеоБагатотисячні протести та вечеря з Королевою: Трамп прилетів до Британії

З саміту НАТО - на зустріч із королевою. Американський президент Дональд Трамп зараз - із першим візитом у Великій Британії. Напередодні він із дружиною повечеряв у компанії британської прем'єрки Терези Мей з чоловіком. На офіційному рівні зустріли Трампа з усіма почестями. Але під час 4-денного візиту у самому Лондоні його майже не буде, бо на вулицях його зустрічають протестами. Активісти обурені внутрішньою і зовнішньою політикою американського лідера. 

Багатотисячні протести та вечеря з Королевою: Трамп прилетів до Британії

36 років тому, коли бізнесмен Трамп тільки-но добудував свою знамениту вежу Trump Тower, у Віндзорському палаці його колега, американський президент Рональд Рейган, обмінювався жартами з Єлизаветою ІІ. Білл Клінтон першим удостоївся від монархині запрошення на спеціальний бенкет і ночівлю на яхті, а от Джордж Буш-молодший припустився прикрої для кожної жінки помилки: під час спільної прес-конференції він обмовився і додав до віку королеви два століття!

Запам'яталась світу і перша зустріч Єлизавети ІІ та Барака Обами. Президент США подарував монархині iPod. А за кілька років перша леді США дозволила собі кричуще порушити протокол та обійняла королеву під час спільного фото. Поки що повідомлень про якісь дивацтва з боку чинного американського лідера не надходило.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції