Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп заявив про "сильні" відносини США і Британії

Сторони обговорять торговельні та військові питання.

Президент США Дональд Трамп прибув з візитом до Великої Британії.

Про це повідомляє Reuters.

Він заявив, що обговорюватиме з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей торговельні та військові питання.

Також Трамп сказав, що відносини між країнами "сильні".

Своєю чергою прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей запевнила, що країна може "зробити" хорошу торговельну угоду з США й після того, як американський лідер критикував Brexit, повідомила її прес-секретар. Він казав газеті The Sun, що проект виходу Великої Британії з Союзу, який впроваджує прем'єр країни Тереза Мей, фактично "вб'є" торговельну угоду зі Сполученими Штатами.

"Торгівля є одним з найважливіших пунктів для обговорень між президентом і прем'єр-міністром сьогодні і ми впевнені, що зможемо "зробити" хорошу торговельну угоду з США", - сказала прес-секретар Терези Мей.

Пізніше у Віндзорському палаці Дональд Трамп стане 13-м американським президентом, з яким зустрінеться королева. І для нього прийом може стати випробуванням, адже одному з президентів Єлизавета ІІ так і не пробачила недоречної поведінки.

ВідеоУ Віндзорському палаці готуються зустрічати Дональда Трампа

Дональд Трамп стане 13-м американським президентом, з яким зустрінеться королева. І для нього прийом може стати випробуванням, адже одному з президентів Єлизавета ІІ так і не пробачила недоречної поведінки.

У Віндзорському палаці готуються зустрічати Дональда Трампа

Вибір редакції