Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп звинувачує всіх, окрім себе і Путіна – американський сенатор

У США зростає невдоволення поведінкою лідера країни в Гельсінкі.

Четвертий день ЗМІ та соцмережі в усьому світі обговорюють зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна. Кожен ранок у президента Сполучених Штатів починається з того, що він пише радісні повідомлення у Twitter про чудову розмову в Гельсінкі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Україну Трамп перераховує в довгому списку проблем, і таке ставлення обурює багатьох. "Тиждень тому був в Україні, бачив усе. Я проти Трампа, він не наш президент", - каже один із протестувальників під Білим домом Давід Фулдаді. Одночасно в РФ зустріч у Гельсінкі продовжує залишатися головною темою на всіх каналах, бо у кремлівських пропагандистів свято: американський президент зробив усе для того, аби підняти рейтинг Путіна.

ВідеоTime присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Трамп бажає нової зустрічі з Путіним. Про це він заявив у Twitter. Стосункам двох президентів присвячені передовиці найбільших світових видань. Журнал Time відзначився, зміксувавши їх в одного: Трам-Путіна. ТСН стежить за розвитком скандалу навколо зустрічі, де Трамп жодного разу не згадав за Україну і віддав перевагу словам Путіна над словами власної розвідки, за що тепер змушений виправдовуватися.

Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Американці натомість довіру до свого президента зменшили. "Замість того, аби поставити Америку понад усе, Дональд Трамп звинувачує усіх, крім себе і Володимира Путіна", - дивується сенатор Річард Блументаль. Під Білим домом щодня збираються активісти, в конгресмени продовжують вимагати слухань, на яких команда Трампа прозвітувала б, про що ж насправді дві години за зачиненими дверима домовлялися президенти Сполучених Штатів та Росії.

Саміт між президентами США та Росії відбувся 16 липня у місті Гельсінкі. Вони обговорили Крим, Сирію, ядерне роззброєння та втручання РФ в американські вибори. Під час спільної прес-конференції Трамп заявив, що довіряє Путіну, який заперечує російське втручання в вибори у США, тоді як розвідувальне агентство офіційно знайшло докази цього та висунуло обвинувачення 12 співробітникам ГРУ РФ. Ця заява Трампа викликала хвилю обурення у власній країні та шквал критики. Після повернення додому йому одразу ж довелося виправдовуватися – він заявив, що обмовився і мав на увазі те, що немає жодних причин вважати, що Росія не втручалась в американські вибори. 

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції