У Британії окуляри Ганді пустили з молотка за рекордну суму

Їхній власник пропонував аукціонному дому "викинути їх, якщо не знадобляться".

У Великій Британії на аукціоні продали окуляри індійського політика Махатми Ганді за рекордну суму. Їх купили за 260 тис. фунтів стерлінгів (9,4 млн грн).

Про це повідомляє телеканал Sky News.

Лот встановив рекорд для аукціонного дому. Його ціна під час торгів виросла більш ніж в 17 разів. Круглі окуляри з позолоченою оправою знайшли місяць тому в поштовій скриньці аукціонного будинку East Bristol Auctions. Їх залишив там чоловік, якому вони дісталися від дядька. 

окуляри ганді
Фото з відкритих джерел

Той отримав окуляри особисто від Ганді, коли працював в Південній Африці в 1910-1930 роках. Аксесуар передавався в родині з покоління в покоління, проте його власник не очікував виручити за окуляри велику суму. Він запропонував аукціону просто "викинути їх, якщо вони не згодяться".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що записну книжку, яка ймовірно належала Адольфу Гітлеру, із адресами і телефонними номерами, продали на аукціоні Henry Aldridge and Son у Великій Британії за 33 тисячі фунтів.

Відео У Лондоні на аукціоні продали картини Бенксі за понад 2 мільйони доларів

Картини Бенксі за понад 2 мільйони доларів продали на аукціоні "Сотбіс" у Лондоні. Через пандемію коронавірусу торги транслювали онлайн. Це триптих під назвою "Вид на Середземне море". Бенксі - художник-анонім, ніхто не знає його справжнього імені. Триптих він намалював у 2017-му. На картинах зображене узбережжя, встелене помаранчевими жилетами, якими Бенксі хотів привернути увагу до проблеми загибелі мігрантів у морі. Усі виручені з продажу кошти обіцяють відправити до шпиталю у Вифлеємі. Бенксі не єдиний, хто пішов з молотка на аукціоні. У Лондоні встигли продати малюнки Рембрандта, Міро та Пікассо. Загалом близько 70-ти робіт, деякі датовані ще 17 століттям.

У Лондоні на аукціоні продали картини Бенксі за понад 2 мільйони доларів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів