У Чорному морі потонуло перевантажене туристами судно – загинули люди

У Чорному морі потонуло перевантажене туристами судно – загинули люди

Трагедія сталася в Краснодарському краї в Росії.

5 липня у Чорному морі поблизу селища Джубга Краснодарського краю Росії перевернулося прогулянкове судно. Унаслідок інциденту загинули двоє людей.

Катер затонув приблизно за 100 метрів від берега – багато пасажирів змогли самостійно допливти до суші. Про це повідомляє Life Shot.

Судно було перевантажене туристами втричі. Про це розповів директор пляжу "Джубга" Андрій Андрєєв:

"Це катер "Атолл". За останніми даними, там було 43 особи. Когось до мене привезли, когось висадили в межах Блакитної бухти. Перевантаження було в понад три рази. Я своїх рятувальників відправив 5 осіб і медсестру. Перших врятували дітей. Близько 10 дітей було тільки тих, яких мені привезли. Я підняв всі приватні кораблі, які у нас були. І вони всі виїхали в район Блакитної бухти і врятували людей. Якби вчасно не схаменулися, могло б бути більше жертв".

Загиблих – дві жінки. Реанімаційні заходи не допомогли їх урятувати.

Правоохоронці затримали та допитали власника катера. Водій судна з місця інциденту зник – його оголосили в розшук. Про це пише "Интерфакс-Юг".

Слідчі порушили кримінальну справу за фактом неналежного надання послуг, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб (ч. 3 ст. 238 КК РФ).

Катамаран зареєстрований в порту Туапсе, свідоцтво видавалося в 2017 році, його пасажиромісткість - 12 осіб.

катер затонув у Росії
t.me/Life Shot

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів