У Німеччині посилюється дефіцит робочої сили - доповідь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

49% підприємств шукають робітників.

Майже половина німецьких підпримств мають проблеми із заповненням вакансій, йдеться в оприлюдненій  доповіді Федерального об'єднання торгово-промислових палат Німеччини DIHK. 

На думку підприємців, у Німеччині посилюється дефіцит робочої сили. 49 відсотків підприємств мають проблеми з пошуком працівників. При цьому торік про труднощі із заповненням вакансій повідомляли 47% підприємств. Особливо великі проблеми з пошуком працівників має будівельна галузь. Дефіцит кадрів також стримує розвиток цифрової інфраструктури.

За словами керівника DIHK Ахіма Деркса, ця ситуація на ринку праці може негативно вплинути на перспективи економічного зростання та інноваційний потенціал Німеччини.

19 грудня 2018 року уряд Німеччини схвалив законопроект, що має спростити імміграцію до ФРН кваліфікованих фахівців з-поза меж ЄС. Таким чином Німеччина сподівається задовольнити брак кваліфікованих кадрів у низці галузей. Зокрема, у наступні десять років країні не вистачатиме 100 тисяч електроінженерів. Про це йшлося в оприлюдненому в листопаді 2018 року дослідженні Асоціації інженерів електротехніки, електроніки та інформаційної техніки у Німеччині.

Як раніше повідомлялося, Польща може втратити до третини ВВП, якщо українські заробітчани ринуть далі на Захід. Досі українці їхали переважно в Польщу, Росію,  Італію, Чехію, Угорщину, Португалію. Цього – до Німеччини.

ВідеоУ Польщі бояться, що українці в пошуках кращого заробітку рушать до Німеччини

Досі в пошуках заробітку українці їхали переважно в Польщу, Росію, Італію, Чехію, Угорщину, Португалію. А цього року полювання на якісні кадри починає Німеччина. В країні - переломний момент. Робочої сили не вистачає настільки, що парламент збирається ухвалити закон, на який не відважувався три десятиліття.

У Польщі бояться, що українці в пошуках кращого заробітку рушать до Німеччини

 

Вибір редакції