Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Google Earth знайшли знімки таємничої авіабази США

"Зона 6" була побудована в 50-х роках XX століття.

В Інтернеті з'явилися фотографії об'єктів "Зони 6", яка знаходиться в пустелі в штаті Невада неподалік від відомої "Зони 51".

Знімки авіабази були опубліковані сервісом Google Earth. На знімках чітко видно злітно-посадкову смуга довжиною близько п'яти тисяч футів (приблизно 1,5 кілометра), великий ангар і кілька будівель.

Так звана "Зона 6", яка з 1945 по 1992 рік служила полігоном для підземних ядерних випробувань, сьогодні використовується для тестування безпілотних літальних апаратів.

За словами представника Національної адміністрації з ядерної безпеки США, ядерні випробування там більше не проводяться. "Зона 6" була побудована в 50-х роках XX століття, вартість будівництва склала майже 10 мільйонів доларів. Нова злітно-посадкова смуга з'явилася в 2005 році.

У жовтні 2015 року Агентство перспективних дослідницьких оборонних розробок Пентагону повідомило про розробку "зникаючих" безпілотних літальних апаратів. Дрони планується використовувати для доставки обладнання співробітникам спецпідрозділів, після чого вони будуть самознищуватися.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що США закінчують будівництво авіабази на території північної Сирії, яка належить курдам.

Як пише Reuters, посилаючись на курдська сайт BasNews, США також будують там же ще одну авіабазу, призначену для військового та цивільного використання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції