Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Канаді поселення індіанців накрила хвиля самогубств

За останні сім місяців близько 100 людей намагалися покінчити з собою.

У минулі вихідні намагалися покінчити з собою 11 осіб з поселення індіанців народності крі Аттавапіскат на північному сході провінції Онтаріо в Канаді.

За останні сім місяців близько 100 жителів селища намагалися покінчити життя самогубством, більшість з них врятували, один чоловік помер, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Спроби самогубства в селищі Аттавапіскат, в якому живе близько двох тисяч індіанців крі, почалися у вересні 2015 року, коли п'ять дівчаток-підлітків спробували покінчити з собою. Вони випили великі дози невідомої речовини, але їх вдалося врятувати.

В громаді оголошено надзвичайний стан. Міністерство охорони здоров'я Канади направило в селище групи швидкого реагування з медиків і психологів.

Національний вождь Асамблеї корінних народів Канади Перрі Беллегарде назвав кризу в Аттавапіскаті трагедією державного масштабу. Він сказав, що такий стан справ характерний для невеликих індіанських громад, у яких особливо страждає молодь, яка має почуття безвихідності.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо написав у своєму Twitter, що "його серце розривається від цих трагічних подій" і пообіцяв, що уряд докладе всіх зусиль для поліпшення умов життя корінних народів країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції