Кіровоградського вбивцю-сатаніста заарештували на два місяці

Кіровоградського вбивцю-сатаніста заарештували на два місяці

Дата публікації
Перегляди
5724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кіровоградського вбивцю-сатаніста заарештували на два місяці

Підозрюваного відправили за ґрати

Суд тривав довго – адвокати максимально затягнули розгляд.

Підозрюваний у вбивстві 8-річної дитини Сергій Шипулін не визнає своєї провини. На суд 39-річного чоловіка привезли під посиленою охороною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Йому оголосили підозру в убивстві та розчленуванні своєї похресниці Софійки Аманді. Під час обшуку, за словами очевидців, правоохоронці знайшли блокнот з іменами наступних жертв. Серед них були і його діти – рідний син Дмитро та син дружини від першого шлюбу.

Під час затримання чоловік чинив опір. Поліції довелося застосувати силу. Тому в підсудного гематоми та садна на голові. Він у суді скаржився на погане самопочуття та просився на обстеження до медиків.

Прокуратура натомість вимагала негайно взяти затриманого під варту. "Підстава – знищити спотворити речові докази. Вона є реальною, вона є в наявності. Серед інших ризиків, зокрема, можливість вчинити інше кримінальне правопорушення", - пояснив обвинувач Микола Вдовиченко.

Сергію Шипуліну, підозрюваному у вбивстві, обирали запобіжний захід

Сергію Шипуліну, підозрюваному у вбивстві, обирали  запобіжний захід

У суді представників потерпілих не було. Рідні вбитої дівчинки не тямляться від горя. Не прийшли і близькі підозрюваного.

Розгляд справи затягнувся. Адвокат затриманого зауважила, що Шипулін заперечує свою провину і просить процес зробити закритим – через страх за життя підозрюваного і членів його родини. Суддя це клопотання відхиляє.

"Суспільний інтерес та резонанс, якого набуло вбивство малолітньої дитини, превалює перед честю і гідністю членів сім'ї підозрюваного", - мотивувала суддя Інесса Черненко.

Через це захисниця підозрюваного заявила про відвід судді. "Вбачається небезсторонність слідчого судді, яка у своїй ухвалі зазначає про резонансність справи і про те, що загалом потрібно висвітити подібну інформацію, яка таємницею відповідного слідства", - завила юрист Ангеліна Дуднік.

Запобіжний захід змогли обрати лише під вечір – після розгляду заяв про відвід судді. Найближчі два місяці Сергій Шипулін проведе у слідчому ізоляторі.

Жертву жахливого ритуального вбивства поховають завтра. Досі тривала призначена слідчим судово-медична експертиза.

Як повідомлялося, чоловіка почали шукати одразу після того, як матір виявила фрагменти тіла своєї дитини. Пізніше стало відомо, що чоловік був одержимий ідеєю збагачення і для цього вирішив продати душу дияволу.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація