Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його звинуватили у викраденні пропагандистського прапора.

У Північній Кореї до 15 років каторги засудили 21-річного американського студента після того, як він зі сльозами на очах зізнався, що намагався вкрасти пропагандистський банер з готелю.

Отто Вормбієр (Otto Warmbier) був затриманий в січні, пише The Telegraph.

Північнокорейське державне інформаційне агентство ЦТАК повідомляє, що злочин був вчинений "відповідно до ворожої політики уряду США", і що американець був засуджений за статтею кримінального кодексу, яка стосується підривної діяльності в країні.

Студент Вірджинського університету відвідав ізольовану державу як турист. За його словами, він намагався вкрасти банер для знайомого, який хотів повісити його в церкві.

Як зазначає видання, іноземців часто затримують в Північній Кореї, де вони використовуються Пхеньяном для дипломатичного тиску, а такий довгий термін ув'язнення був, схоже, спричинений збільшенням рівня антагонізму між Пхеньяном та його противниками.

Нагадаємо, Рада безпеки ООН 2 березня одноголосно ухвалила резолюцію 2270 (2016), якою вводяться додаткові санкції щодо Північної Кореї. США і Китай, який традиційно вважається союзником КНДР, провели сім тижнів переговорів щодо нових санкцій. Відтепер відбуватимуться обов'язкові перевірки вантажів на виході і вході в Північну Корею морським або повітряним шляхом, також вводиться заборона на всі продажі або передачу стрілецької зброї і легких озброєнь в Пхеньян. Із ООН також виключили усіх дипломатів з Північної Кореї, які причетні до "незаконної діяльності".

Залиште свій коментар

Вибір редакції