У Колумбії жінки припинили 112-денний секс-страйк

Страйк був оголошений в знак протесту проти бездіяльності влади в справі реконструкції автодороги.

Мешканки колумбійського міста Барбакоас в департаменті Наріньо оголосили про припинення 112-денного секс-страйку, оголошеного ними в знак протесту проти бездіяльності влади в справі реконструкції автодороги.

Як повідомляється, у страйку взяли участь 288 жінок. Протестна група була сформована в Барбакоасе в липні 2011 року. Лідерами страйку стали суддя Марібель Сільва і вчителька Рубіела Кабесас. Вони і їх однодумниці заявили, що не стануть вступати у сексуальні контакти до тих пір, поки в місті не буде проведено ремонт, що з'єднує Барбакоас з муніципалітетом Хунін та іншими частинами країни.

Зрештою жінкам вдалося домогтися свого, і в четвер, 13 жовтня, в Барбакоасі почалася реконструкція 57-кілометрової дороги. Мешканки міста заявили, що припиняють страйк і повертаються до звичного способу життя.

За словами мера Барбакоаса Хосе Арнульдо Пресіадо, під час страйку жінок він, як і багато інших чоловіків в місті, відчув на собі тяготи позбавлення сексу. Глава міста зізнався, що весь час страйку його дружина спала в окремій кімнаті.

Після ремонту дороги шлях від Барбакоаса до адміністративної столиці департаменту, міста Пасто, займатиме приблизно на шість годин менше, ніж раніше.

Читайте також:

В Уганді закликали чоловіків відмовитись від подружних обов'язків

Кенієць подав до суду на організаторів сексуального бойкоту

Розумні жінки отримують більше задоволення від сексу, ніж красиві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: