Кенієць подав до суду на організаторів сексуального бойкоту

Житель Кенії висунув позов проти організаторів політично мотивованого сексуального страйку за те, що вони змусили його нервувати і подарували йому безсонні ночі.

Житель Кенії Джеймс Кімондо домагається грошової компенсації за заборону, яку влаштували жіночі організації країни, з метою змусити політиків припинити чвари і міжусобиці.

"З тих пір, як жінки закликали до сексуального бойкоту, моя дружина відмовила мені в моїх подружніх правах. Це змусило мене нервувати і подарувало мені безсонні ночі. Я страждав від розумових мук, стресу, болю в спині, браку уваги" заявив Кімондо.

Як повідомлялося раніше, активістки з Кенії відмовилися протягом тижня займатися сексом, з метою вгамувати чвари в рядах коаліційного уряду країни.

В Коаліції Організації Розвитку Жінки (Women's Development Organisation) заявили, що будуть платити проституткам, щоб ті приєдналися до страйку.

Учасники кампанії закликали дружин Кенійського президента і прем'єр-міністра - партнерів по коаліції Кенії - взяти участь у тижневій забороні.

Виконавчий директор Федерації Жінок-адвокатів Патрісія Нйаунді, однієї з організацій, які взяли участь у кампанії, говорить, що вони сподіваються, що семиденна сексуальна заборона змусить конкурентів знайти компроміс.

Нагадаємо, що у вересні 2006 року в Колумбії пройшла акція, яка отримала назву Страйк стиснених ніг. Тоді дружини та подруги членів колумбійських злочинних угруповань одного з найкримінальніших міст оголосили своїм коханим сексуальний бойкот з метою змусити їх скласти зброю.

Читайте також:

Розумні жінки отримують більше задоволення від сексу, ніж красиві

Анастасія Приходько відмовилась від сексу заради "Євробачення"

Телешоу "для дорослих" призводять до раннього сексу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: