В Уганді закликали чоловіків відмовитись від подружних обов’язків

Опозиційний політик закликав чоловіків, які підтримують його, оголосити своїм дружинам сексуальний страйк, поки ті не змінять своїх політичних поглядів.

Опозиційний політик з Уганди Стенлі Калембає закликав чоловіків, які підтримують його, оголосити своїм дружинам сексуальний страйк, поки ті не пообіцяють не голосувати за правлячу партію на майбутніх виборах.

"Ви називаєте себе прихильниками опозиції, але ваші дружини все ще голосують за НРО, - сказав Стенлі Калембайє на громадських зборах. - Я пропоную, щоб ви відмовили їм у виконанні своїх подружніх обов'язків, поки вони не змінять політичні погляди".

Більшість аналітиків вважають, що в результаті лютневих виборів при владі залишаться президент Йовері Мусевені і його партія Національний рух опору (НРО).

Кандидат від партії Збори за демократичні зміни (ЗДЗ), який балотується на пост мера в місті Мбарара, сказав, що чоловіки повинні пояснити дружинам, як під керівництвом НРО в країні поширилося безробіття і загальмувався розвиток економіки.

"Вони повинні спробувати пояснити ситуацію, що склалася своїм дружинам, які, можливо, не знають про те, що відбувається навколо, тому що сидять вдома з дітьми", - сказав Калембайє. "Але якщо вони не зможуть більше терпіти нерозуміння своїх дружин, то тоді вони можуть відмовити їм у сексі".

Схожі страйки вже не раз використовувалися в африканських країнах, однак, як зазначає джерело, зазвичай їх організовували зі свого боку жінки, а не чоловіки.

У минулому році кенійські жінки оголосили своїм чоловікам сексуальний страйк, щоб переконати лідерів країни припинити ворожнечу.

Нагадаємо, у лютому активіст руху проти гомосексуалізму в Уганді показав своїм парафіянам порнофільм з актами одностатевого сексу.

Читайте також:

В Уганді зафіксовано спалах віспи, яка вважалася знищеною у 70-ті роки

В Уганді священик показував прихожанам гей-порно

Американський санітар став королем Уганди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: