У Латвії пройдуть наймасштабніші в історії НАТО навчання

Дата публікації
Перегляди
359
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Латвії пройдуть наймасштабніші в історії НАТО навчання

Військові НАТО проведуть масштабні навчання. / Фото: Reuters

Старт навчань запланований на 21-22 квітня.

Командування повітряних сил НАТО спільно з Національними збройними силами Латвії 21-22 квітня проведе вже 20-ті за рахунком тренувальні польоти над країнами Балтії. В цьому році вони стануть наймасштабнішими, повідомляє Delfi.lv.

У навчаннях візьмуть участь десять країн-учасниць НАТО: Бельгія, Німеччина, Іспанія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща і США, а також Фінляндія і Швеція, які співпрацюють з Альянсом у рамках програми "Партнерські відносини заради миру".

Основна частина тренувальних польотів пройде над Адажським полігоном, де будуть відпрацьовувати взаємодію латвійські вертольоти, шведські винищувачі JAS-39 Gripen і F-16 Норвегії.

Крім цього, у навчаннях будуть задіяні і латвійський Дивізіон протиповітряного захисту, який розгорне радарну установку PS-70 і численні загони обслуговування ракетних систем RBS-70.

Як повідомлялося раніше, військовий комітет НАТО закликає країни Альянсу готуватися до протистояння з РФУ НАТО заявили, що потрібно бути готовими до "гібридної" війни.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
359
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація