У Великій Британії заґратували колишнього культуриста, який ґвалтував школярок

Злочинець називав себе "секс-машиною".

У Манчестері колишнього культуриста й торговця наркотиками Ендрю Тімбліна засудили на 21 рік за зґвалтування двох дівчаток-підлітків.

Про це інформує "Mirror".

Чоловік, що називає себе "The Sex-Machine" (про що свідчить татуювання на животі) і якого тамтешні мешканці знають як "Bear", вступив у близькі стосунки з двома школярками. Між обома злочинами минуло майже 10 років.

Одну з дівчат, якій на той момент було 13, Тімблін зґвалтував двічі. Поліції вона заявила, що мала погані передчуття від самого моменту зустрічі з 60-річним чоловіком. 

Іншу жертву ґвалтівник піддав насиллю, коли тій було 17. Тімблін ударив її динаміком, поколов ножем у стегно і потім зґвалтував. Тоді він перебував під впливом амфетамінів.

Після років замовчування дівчина зрештою зізналася, яку таємницю приховувала весь цей час.

Як повідомляє таблоїд, Тімблін відкидав усі висунуті проти нього закиди. Попри це, його визнали винним у 13 злочинах проти 2 жертв, зокрема, у зґвалтуванні, сексуальному насиллі, пораненнях та численних тілесних ушкодженнях. 

До сорока років Тімбліна вважали перспективним культуристом, бодібілдером, але пізніше його здоров'я похитнулося: у нього сталися два крововиливи у мозок.

Після засудження злочинця молодша із жертв заявила: "То був жахливий досвід. Було дуже тяжко пережити все те, що завдав мені Ендрю Тімблін. Я вдячна, що його ізолюють, і він не зможе зруйнувати ще чиєсь життя, поки перебуватиме у в'язниці".

Раніше повідомлялося, що Саманта Геймер, яку 40 років тому зґвалтував відомий режисер Роман Поланскі, хоче припинити довготривалий судовий процес. Вона стверджує, що пробачила кривдника. 

ВідеоЖертва зґвалтування режисера Романа Поланскі просить суд закрити справу

Залиште свій коментар