Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Валентин Резніченко: Дніпропетровщина перевиконала бюджет і заробила 8 млрд грн

Понад вісім мільярдів гривень заробила Дніпропетровщина за п'ять місяців 2017 року, що на 13,4 % більше запланованого.

Про це заявив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Валентин Резніченко: Дніпропетровщина перевиконала бюджет і заробила 8 млрд грн

"За підсумками п'яти  місяців роботиДніпропетровщина перевиконала бюджет майже на один мільярд гривень. Це вдалося завдяки децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Позапланові кошти громади зможуть використати на розвиток соціальної інфраструктури: нові дороги, водоводи та садочки", - зазначивВалентин Резніченко.

Як зазначається у повідомленні, майже на 423 млн грн. перевиконали плани міста обласного значення. Їмвдалося заробити 5,2 млрд грн.

643 млн грн  заробили райони – на  108 млн грн більше за бюджетні плани. Бюджети об'єднаних територіальних громад поповнилися на 430 млн грн - це на 50 млн грн більше запланованого.

Перевиконати бюджетні плани вдалося завдяки легалізації робочих місць, прозорим розрахункам за землю та своєчасній сплаті акцизного збору, підкреслюється у повідомленні.

Як повідомлялося, голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко заявив, що зростання соціально-економічних показників Дніпропетровщини є одним з реальних результатів процесу децентралізації в країні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції