У Майорці зросла кількість жертв руйнівної повені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рятувальники повідомили вже про 12 жертв.

Іспанські рятувальники повідомили про збільшення кількості жертв в результаті повені на острові Майорка до 12. Останніми знайденими були чоловік та жінка.

Про це повідомляє Associated Press.

Аварійні служби на Балеарському архіпелазі знайшли тіла біля міста Арта, яке серйозно постраждало від повені.

Загиблі були неподалік місця, де раніше був виявлений автомобіль пари німецьких громадян, які вважалися зниклими безвісти. Представник поліції сказав, що, можливо, це тіла зниклих німців.

Рятувальники все ще продовжують пошуки 5-річного хлопчика.

Близько 900 співробітників служб екстреної допомоги залучені до операції із очищення постраждалих міст і пошуку зниклих безвісти.

Нагадаємо, раніше офіційно заявляли про 9 жертв руйнівної повені на острові Майорка. Серед дев'яти загиблих була і пара з Великої Британії. Повінь супроводжується руйнуваннями, пошкодженням об'єктів інфраструктури та автомобілів. 

ВідеоІспанський острів Майорка страждає від масштабної повені, є загиблі

Десятеро людей загинули, сотні будинків затоплені. Серед жертв – двоє літніх британців. Пара перебувала у таксі, коли їх змило хвилею паводку. Найбільший удар стихії припав на місто Сант-Лоренц. Свої домівки покинуло близько двох сотень містян. Прем'єр-міністр країни відвідав острів та оголосив його зоною стихійного лиха.

Іспанський острів Майорка страждає від масштабної повені, є загиблі

Залиште свій коментар

Вибір редакції