У Москві "борець з бісами" розгромив каплицю і спаплюжив ікони

Дата публікації
Перегляди
1917
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Москві "борець з бісами" розгромив каплицю і спаплюжив ікони

Чоловік розгромив каплицю, бо вважав, що "кругом демони" / Фото: apostolandrey.ru

На деякі ікони чоловік помочився і навіть справив велику нужду.

У Москві 43-річний чоловік вчинив справжній погром у церкві-каплиці в ім'я рівноапостольного князя Володимира при Московському козачому кадетському корпусі. Подробиці події розповіли місцеві правоохоронці.

За словами поліцейських, до них зателефонував священик храму отець Іоанн. Він повідомив, що до церкви увірвався невідомий чоловік і став все трощити. Зломщик виявився дуже сильною людиною – він рукою зірвав металевий замок на воротах і вибив двері.

Правоохоронці, за їх словами, прибули на місце через лічені хвилини. Священик чекав їх на вулиці, побоюючись увійти до церкви. У храмі панував цілковитий безлад - порушник зірвав ікони, перекинув свічник. На деякі ікони чоловік помочився і навіть справив велику нужду.

За словами поліцейських, чоловік перебував в абсолютно неадекватному стані і бубонів собі під ніс: "Кругом демони, потрібно рятуватися, це єдино вірний спосіб, їм не можна поклонятися".

"Борець з бісами" виявився 43-річним жителем Волзького бульвару. Наразі на нього чекає медичний огляд.

Отець Іоанн зазначив, що найближчим часом ікони приведуть в порядок, а в самому храмі здійснять чин малого освячення, необхідний після осквернення святині.

Читайте також:

На Чернігівщині хлопець зарубав сокирою батьків, бо йому "наказали образи з ікон"

На Кіровоградщині чоловік поліном забив 84-річну жінку заради ікон

В Черкаській області пограбовано храм

Наступна публікація